Напишить рівнняня реакції за допомогою яких можна здийснити перетворення

ZnO-Na2ZNO2-ZN(OH)2-ZnSO4-ZnCl-ZN​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Даниил.

Ответ:

1) ZnO + 2NaOH → Na2ZnO2 + H2O

2) Na2ZnO2 + 2 HCl → Zn(OH)2 + 2 NaCl

3) Zn(OH)2 + H2SO4 → ZnSO4 + 2H2O

4) ZnSO4 + 2Cl → ZnCl2 + SO4

5) ZnCl2 → Zn + Cl2

Отвечает Кирович Валера.

Відповідь:

ZnO + 2NaOH → Na2ZnO2 + H2O(над стрілочкою ще має бути t)

Na2ZnO2 + HCl = Zn(OH)2 + NaCl

Zn(OH)2 + H2SO4 = ZnSO4 + 2H2O

ZnSO4+BaCl2=ZnCl2+BaSO4↓

ZnCl2 = Zn + 2Cl (реакція розпаду)

Пояснення