Складіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:

a)Ca➡️CaO➡️Ca(OH)2➡️CaSO4➡️Na2SO4b)нематал-кислотний оксид-кислота-сільпожалуста​ допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Екатерина.

Реакции.

а) 1. 2Са+ O2= 2CaO

2. CaO+ H2O= Ca(OH)2

3. Ca(OH)2+ H2SO4= CaSO4+ 2H2O

4. CaSO4+ 2NaF= Na2SO4+ CaF2

б) 1. С+ O2= CO2

2. CO2+ H2O= H2CO3

3. H2CO3+ Zn= ZnCO3+ H2