Отдаю все свои баллы!!!!! Помогите!Химия.Помогите срочно!3NaOH + FeCl3 → Fe(OH)3 + 3NaClВкажіть

масу осаду, що утвориться після взаємодії 80г натрій гідроксиду з ферум (Іll) хлоридом.Ферум 3 хлоридом. Розпишіть. ​(Відповідь 90г, але треба розписати)​

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнова Влада.

Fe(OH)3-Это осадок.

80 х

3NaOH+FeCl3--->Fe(OH)3+3NaCl

3×40 107

x =  \frac{80 \times 107}{3 \times 40}  = 71.(3)

Приблизительно=71

Отвечает Сайфутдинова Алина.

У мене виходить маса осаду 84 г, а 90 г