Обчисліть яку масу N хлориду і води необхідно взяти для перебування 200 грам розчину,з масою

часткою солі 10 %

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Марина.
M(соли)=200г*10%/100%=20г
m(воды)=200-20=190г