Обчисліть кількість речовини атомів Оксигену, що міститься в 277,2 г нітратної кислоти НNО3.


Ответы на вопрос

Отвечает Миликова Алина.

Відповідь:

M(HNO3)=53г/моль

n(HNO3)=277,2/53=5,2моль

N(O)=4*5,2*6,02*10²³=125,216*10²³моль⁻¹

Пояснення: