На двовалентний метал масою 8г подіяли надлишко води.Виділився газ об‘ємом 4.48 л (н.у.) Який це

металл?

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.
Me + 2H2O = Me(OH)2 + H2

8/x = 4.48/22.4

x = (8*22.4)/4.48 = 40 г/моль

Ответ: Ca.