Об'єм вуглекислого газу, що виділиться внаслідок дії 50г розчину сульфатної кислоти з масовою

часткою H2 SO4 4,9% на цинк карбонат =?

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Марк.
ZnCO3+H2SO4=ZnSO4+CO2+H2O
m(H2SO4)=0,049*50=2,45
V(CO2)= 2,45*22,4/98=0,56л