Помогите дам 50 баллов !!! Скільки грамів осаду утвориться при пропусканні через гідроксид кальцію

вуглекислого газу , який виділяється в результаті обробки розчином хлоридної кислоти 25 г карбонату натрію.

Ответы на вопрос

Отвечает Авсюкевич Аким.
m(na2co3)=25г m(caco3)=? na2co3+2hcl=2nacl+h20+co2 ню(na2co3)=m/M=25/(23*2+12+16*3)=0.24 ню(co2) следовательно =0,24 m(co2)=нюM= 0,24*(12+16*2)=10,56г ca(oh)2+co2=caco3+h20 ню(co2)=m/M=10.56/44=0.24 ню(caco3)=0.24 m(caco3)=0.24*(40+12+16*3)=24