купрум(іі) хлорид массою 13.5г прореагував з надлишком розчину натрій гідроксиду обчисліть масу

речовини, що випала в осад.

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Валерия.

Объяснение:

CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl

в осадок выпадает гидроксид меди 2

n(CuCl2)=13.5/135=0.1

m(Cu(OH)2)=0.1*98=9.8