Пригадайте хімічну формулу кисню та обчисліть число атомів Оксигену в кисні кількість речовини

2моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Алсу.
Дано                                            Розв'язання
n(O²)=2 моль                            N(O²)=n(x)Na
знайти                                        N(O²)=2*6,02+10 ²³=12,04+10²³
N(O²)                                         N(O₂)=24,08