Берилий гидроксид належить до атмосферних гидроксидів.За анологією шя цинк гідроксидом запишіть

ривняння реакций,що підтвержуе його амфотерні властивості

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирёва Мария.
Be(OH)2 + H2SO4 = BeSO4 + 2H2O проявляє оснóвні властивості

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O проявляє кислотні властивості.