На купрум (ІІ) хлорид кількістю речовин 0,6 моль подіяли натрій гідроксидом. Які маси речовин

утворилися після реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Богдан.

0,6                            х г           у г

CuCl2+2NaOH = Cu(OH)2+2NaCl

1                                98         2*58

x = 0,6*98=58,8 г

y = 0,6*2*58=69,6 г