ВИДНОСНА ГУСТЫНА АЛКЕНУ ЗА ГЕЛИЕМ СТАНОВЫТЬ 7 . МАСРВА ЧАСТКА ГИДРОГЕНУ В ЙОГО СКЛАДИ 14.29%.

ВЫВЕДИТЬТ МОЛЕКУЛЯРНУ ФОРМУЛУ СПОЛУКЫ. ДАЙТЕ ИЙ НАЗВУ СРОЧНО ПЛИЗЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Казиханова Ольга.

Молярна маса речовини  М= D(Не)*М(Не)=7*4=28 г/моль

Знайдемо відношення кількостей С:Н=85,71/12  : 14,29/1  =7,1425:14,29=1:2

найпростіша формула СН2, її молярна маса М(СН2)=14 , а в нас 28, значить необхідно  28/14=2

Формула С2Н4 етен