Вуглеводегь мистыть у своему склади атомы карбону ,масова частка якых становыть 81.82%,и атомы

гидрогену 18,18. Выведить молекулярну формулу вуглеводню! СРОЧНО ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Черун Никита.

w(С)= 81,82%  

w(Н)=18,18%

формула  

Знаходимо  співвідношення кількості атомів n (С): n(Н)=81,82/12  : 18,18/1 =

=6,82 :18,18=1:2,666=3:8

Частинка має склад С3Н8, її молярна маса М(С3Н8)=12*3+8=44 г/моль  - пропан