Виберіть метали, з якими реагуватиме хлоридна кислота: срібло, олово, магній, залізо, золото,

ртуть, кобальт?

Ответы на вопрос

Отвечает Бикбов Николай.

Ag+HCl≠

Sn+2HCl=SnCl2+H2

2HCl+Mg=MgCl2+H2

Fe+2HCl=FeCl2+H2

Au+HCl≠

Hg+HCl≠

Co+2HCl=CoCl2+H2