Напишiть молекулярне,повне та скорочене йоннi рiвняння реакцiй.Що вiдповiдаютть схемамi: MgO+ ?

->H2o+Mg2+

Ответы на вопрос

Отвечает Федосенко Максим.

Ответ:

Объяснение:

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

MgO + 2H(+) + 2Cl(-) = Mg(2+) + 2Cl(-) + H2O

MgO + 2H(+) = Mg(2+) + H2O