У скільки разів відносна молекулярна маса K2O більша за відносну молекулярну масу води: варіанти

відповідей 3,97 5,47 4,92 5,22

Ответы на вопрос

Отвечает Пивкин Рома.

Ответ:

5,22

Объяснение:

Mr(K2O) = 39*2 + 16 = 94

Mr(H20) = 1*2 + 16 = 18

94/18 = 5,22