Обчисліть, яку приблизно відносну молекулярну масу матиме білок, у якому масова частка Сульфуру

становить 0,32 % і в його молекулі міститься три атоми Сульфуру.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

Дано:

ω(S)=0,32%=0,0032

n=3

Mr(білка)-?

Р-к:

Мr(білка)=n.Ar(S)/ω(S)=3.32/0,0032=30 000

Відповідь:30 000