Яку масу води взяли для приготування 9% розчину солі з масою 300 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Анна.

Ответ:

Обчислюємо масу солі, необхідної для приготування розчину:

m(солі) = w (солі)*m(р-ну)

де m(р-ну) — маса розчину; w (солі) — масова частка солі

m(солі) = 0.09*300 = 27 г

Обчислюємо масу води, необхідної для приготування розчину:

m (Н2О) = m(р-ну) — m(солі); m(Н2O) = 300—27 = 273 г.

Объяснение: