із розчину масою 200г і масовою часткою цукру 15% виправити воду масою 50г обчисліть масову частку

цукру у розчині що залишається після цього ​СРОЧНОО

Ответы на вопрос

Отвечает Родимин Илья.

Ответ:

20%

Объяснение:

w=m(р-ра)=50+200=250

w(в-ва)/m(р-ра)*100%=50/250*100%=0,2 або 20%