яка маса осаду кальцій ортофосфату утворюється при взаємодії кальцій гідроксид із 49г кислоти? (75

баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Тасболатова Ажар.

3Ca(OH)2+2H3PO4=

Ca3(PO4)2(осадок стрелка вниз)+6H2O)

49гр×310 гр(Са3(РО4)2) /196гр(2Н3РО4)= 49×310/196=77.5гр

Ответ: осадок Са3(РО4)2 - 77.5гр