!!!СРОЧНО ДАМ 25б.!!! 6.Напишіть рівняння хімічних реакцій за допомогою яких можна здійснити такі

перетворення: a) S  SO 2  H 2 SO 3 б) Ca  CaO  Ca(OH) 2 в) H 2 SO 3 + Ca(OH) 2 

Ответы на вопрос

Отвечает Pavliv Bodya.

Ответ:

1)S + O2 = SO2

 SO2 + H2O = H2SO3

2)2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

3)H2SO3 + Ca(OH)2 = CaSO3 + 2H2O

Объяснение: