4. Приготування розчину із заданоючасткою речовиниПриготувати 200 г 5% -го розчину натрій хлориду

з кристалічної солі і водиДля цього:а) зробіть необхідні розрахунки:​

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутов Арсен.

Понятие 5% раствор означает, что в 100 г раствора содержится 5 г растворенного вещества, поэтому можем составить пропорцию:

100 г р-ра -------------- 5 г в-ва

200 г р-ра -------------- Х г в-ва

Х = 200*5/100 = 10 г натрий хлорида

Тогда воды нужно:

200 - 10 = 190 г воды