Складіть рівняння реакцій за схемами: а) барій → барій оксид → барій гідро- ксид → барій сульфат;

б) Mg → MgO → MgCl2 → Mg(OH)2.

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Лера.

Ответ:

Объяснение:

2Ba + O2 = 2BaO

BaO + H2O = Ba(OH)2

Ba(OH)2 + H2SO4= BaSO4 +2H2O

2Mg +O2 =2 MgO

MgO +2HCl = MgCl2 +H2O

MgCl2 +2H2O = Mg(OH)2 +2HCl (Можна і цю реакцію записати,щоб отримати Mg(OH)2  :   MgCl2 + 2KOH = Mg(OH)2 + 2KCl)