Визначити об'єм, який займає 250 г карбон(IV) оксиду при 210С і тиску 145 кПа.


Ответы на вопрос

Отвечает Кардашева Полина.

Ответ:157.44 л

Объяснение:

по уравнению Менделеева-Клайперона pv=nRT тогда, v=nRT/p

v=(250/44)*0.0821*483/1.431=157.44л