укажіть кількість молекули, що міститься у воді кількістю речовини речовини 0,5 ммоль СРОЧНО ДАМ 50

БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Конотопова Варвара.

Ответ:

N=v×Na= 0,5×6,02*10²³=3,01

Объяснение:

відповідь 3,01