Помогите решить самостоятельную по химии 1. З якими із перечислених речовин буде взаімодіяти

HCl.Fe , K2S, CO2 ,Cr2O3 ,Cu(OH)2 ,Hg , NaNo3.написати рівняння хім. реакції​

Ответы на вопрос

Отвечает Фатеев Вова.

Объяснение:

Fe+2HCl=FeCl2+H2

K2S+2HCl=2KCl+H2S

Cr2O3+6HCl=2CrCl3+3H2O

Cu(OH)2+2HCl=CuCl2+2H2O