Обчисліть кількість речовини C2H2 об‘ємом 13,44 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Вероника.

Дано:

V (C2H2) = 13,44 л

Знайти:

n (C2H2) — ?

Розв'язання:

n = V / Vm = 13,44 / 22,4 = 0,6 моль