Використовуючи метод електронного балансу, перетворіть схему в рівняння реакції, розгляньте

окисно-відновні процеси. Zn + H2SO4 (конц.) —> А + Б + SO2

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюлин Артём.

Ответ:

Объяснение:

Zn + 2H2SO4  = ZnSO4 + SO2 + 2H2O

Zn(0) -2e = Zn(+2)    1    ок-ие

в-ль

S(+6) +2e = S(+4)     1    в-ие

ок-ль