Обчислітьякий обєм(н.у.)займають 3,01*1023 молекул карбон оксмдухимия пж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Штукина Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CO) = 3,01*10²³ молекул

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO)

n(CO) = N(CO) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ = 0,5 моль

V(CO) = Vm *n = 22,4 * 0,5 =11,2 л