C12 Br,2. Массасы 16 г күкірт арқылы қыздырылған сутек өткізді. Түзілген күкіртсутектіңкөлемін

(қ.ж.) есептеңдер. Өнімнің практикалық шығымы 85%.Жауабы: V(HS) = 9,52 л​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалёв Арсений.

Ответ:

Объяснение:

S+ H2 = H2S

16г-------X л

32г-------22,4л

х= 16*22,4 /32= 11,2(л)

11,2л ------100%

х л-----------85%

х= 11,2*85 /100=9,52 (л)

Ответ: V(H2S)= 9,52 л