Написати рівняння для отримання таких солей: Na2CO3, CaCO3, Na3PO4, AICI3, BaCI2​


Ответы на вопрос

Отвечает Анашкин Руслан.

1) 2NaCl+H2CO3=Na2CO3+2HCl

2) CaCl2+Na2CO3= CaCO3+2NaCl

3) 3Na+2H3PO4=Na3PO4+3H2↑

4) 2Al+6HCl=2AlCl3+3H2↑

5) BaO+2HCl=BaCl2+H2O