Складіть рівняння реакцій хром(ІІІ) гідрокси- ду з хлоридною кислотою і розчином

натрійгідроксиду. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Obvintsev Sema.
Cr(OH)3 + 3HCl = CrCl3 + 3H2O

H3CrO3 + 3NaOH (розч.) = Na3[Cr(OH)6]