Як приготувати 300 г 40% розчину солі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Объяснение:

1) знаходимо масу солі

m= 300*0,4= 120г

2) знаходимо масу води

m= 300-120=180г або 180мл

Для приготування 300г розчину з масовою часткою солі 40% нам знадобиться 130 г солі і 180 мл води.