СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО Із розчину цукру масою 600 г з масовою часткою 12% втратили 100 г води.

Визначте масову частку цукру в отриманому розчині у відсотках.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Матвей.

Объяснение:

1) знаходимо масу цукру

m= 600*0,12= 72г

2) знаходимо масу нового розчину

m2= 600-100=500г

3) знаходимо масову частку в новому розчині

w2= (72/500)*100%= 14,4%