Укажи кількість речовини 169,1 г амінопропанової кислоти срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Зиганшин Альберт.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(C3H7NO2)=169,1 г

-------------------------------

n(C3H7NO2) - ?

Розв*язання:

За таблицею Менделєєва знаходимо молярну масу амінопропанової кислоти:

M(C3H7NO2)=3×12+7×1+14 +2×16=89г/моль

Обчислюємо кількість речовини C3H7NO2:

n(C3H7NO2)=m(C3H7NO2) / M(C3H7NO2) =169,1г / 89г/моль=1,9 моль≈2 моль

Відповідь: n(C3H7NO2)≈2 моль