Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення речовин, утворені

Купрумом: сіль 1 - гідроксид - оксид - сіль2 - сіль3 - метал

Ответы на вопрос

Отвечает Касимов Даурен.

Ответ:

CuBr2 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + 2NaBr

Cu(OH)2↓ = CuO + H2O

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

CuSO4 + BaCl2 = CuCl2 + BaSO4↓

CuCl2 + Zn = ZnCl2 + Cu↓