За схемами перетворень складіть рівняння реакцій: хлор→ферум(ІІІ)хлорид→ ферум(ІІІ) нітрат→

ферум(ІІІ)гідроксид→ феру(ІІІ)сульфат→ барій сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Ответ:

2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

FeCl3 + 3AgNO3 = Fe(NO3)3 + 3AgCl

Fe(NO3)3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaNO3

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Fe2(SO4)3 + 3BaCl2 = 3BaSO4 + 2FeCl3