Метал( ІІ ) масою 2,5 г прореагував з водою. При цьому виділився газ об'ємом 1,4 л . Визначте метал

його нуклонне число​

Ответы на вопрос

Отвечает Язова Ариша.

Ответ:

Me+H2O=>MeO+H2

n(H2)=1.4/22.4=0.0625

1/x=1/0.0625

x=0.0625 моль

Ar(Метала)=m/n

Ar=2.5/0.0625

Ar=40.

Ar(Ca) =40

Ответ: Ca