10. Яка масова частка (%) цукру в розчині, для виготовлення якого використали цукор масою 480г і

воду об'ємом 9600см.куб A) 20 Б) 25 B) 60 Г) своя відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Вероника.

Ответ:

ω(речовини)=m(речовини)m(розчину)⋅100 %.

m(розчину)=m(речовини)+m(розчинника)

m(розчину)=96+480г=576

ω(речовини)=480/576*100%=83,3%