1. Скільки грамів солі і об'єм води необхідно взяти для приготуванняБ) 300 г 3%-вого розчину?

СРОЧНООООООО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Харлов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=300 г

ω(солі)=3%

------------------------

m(солі) -?

V(H2O)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу солі у розчині:

m(солі) = (ω(солі) × m(р-ну)) /100% =(3%×300г)/100%=9 г

Обчислюємо об*єм води:

m(H2O)=m(р-ну)  - m(солі) = 300г - 9г=291 г

V(H2O)=m(H2O)/ρ=291г/1г/моль=291 мл

Відповідь: для приготування 300 г розчину необхідно 9 г солі і 291 мл води.