Обчисліть та вкажіть масу алюміній гідроксиду, що прореагує з розчином, що містить 5 моль

сульфатної кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Вика.

Ответ:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 → Al2(SO4)3 + 6H2O

M (Al(OH)3) = 78 г/моль

n (Al(OH)3) = 5*2/3 = 3,333 моль

m (Al(OH)3) = 3,333 * 78 = 260 г