100 баллов, помогите визначте масу води, у якій необхідно розчинити 5 г кислоти, щоб отримати

розчин із масовою часткою кислоти 1,5 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Bratchenko Vlada.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 5 г

W(в-ва) = 1,5%

Найти

m(р-ля)

m(р-ра) =m(в-ва) * 100 / W(в-ва) = 5 *100 / 1,5 =333 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 333 - 5 = 328 г