Для приготування розчину цукру масою 80 г з масовою часткою 10% становить​


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 80 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 80 * 10 / 100 = 8 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 80 -8 = 72 г