До 150 г амінооцтової кислоти додали достатню кількість барій гідроксиду. Напишіть формулу солі та

визначте ії масу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Настя.

Ответ: 570 г

Дано:

m(NH2CH2COOH)= 150 г

m((NH2CH2COO)2Ba) -?

Объяснение:

M(NH2CH2COOH) = 75 г/моль

n(NH2CH2COOH) = m/M = 150 г/75 г/моль = 2 моль

M((NH2CH2COO)2Ba) = 285 г/моль

Складаємо РХР:

2NH2CH2COOH + Ba(OH)2 => (NH2CH2COO)2Ba + 2HOH

З РХР бачимо, що n((NH2CH2COO)2Ba)=n(NH2CH2COOH)

n((NH2CH2COO)2Ba)=2 моль

m((NH2CH2COO)2Ba)= n*M = 2 моль*285 г/моль = 570 г

Відповідь: 570 г