ОООООООООООООООЧЕНЬ НАДО ПОМОЩЬ! 1. Складіть рівняння реакцій утворення літій цинкату

взаємодією:а) амфотерного гідроксиду з лугом;б) амфотерного оксиду з лугом;в) амфотерного гідроксиду з оснoвним оксидом;г) двох оксидів​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Танюша.

Ответ:

а) 3KOH + Al(OH)3 = K3AlO3 + 3H2O

б) Al2O3 + 6KOH = 2K3AlO3 + 3H2O

в) 2Al(OH)3 + 3K2O = 2K3AlO3 + 3H2O

г) Al2O3 + 3K2O = 2K3AlO3