ДАЮ 35 БАЛЛОВ! ВИЗНАЧТЕ МАСОВУ ЧАСТКУ БАРІЮ У СПОЛУЦІ BaCrO4


Ответы на вопрос

Отвечает Можейко Дарья.
Відповідь:

W ( Ba ) = 54,1%

Дано:

BaCrO4

Знайти:

W ( Ba ) - ?

Рішення:

1) Обчислюємо молекулярну масу речовини, за формулою:

Mr ( BaCrO4 ) = 137 + 52 + 16 • 4 = 253

2) Обчислюємо масову частку барію у сполуці, за формулою:

W = n • Ar / Mr

( масова частка = кільксть атомів елемента помножити на його атомну масу та поділити на молекулярну масу речовини, до складу якої він входить )

W ( Ba ) = 137 • 1 = 137 / 253 = 0,541 або 54,1%