Масова частка Карбону в органічній речовині складає 84%, Гідрогену – 16%. Визначте формулу речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Талдыкина Татьяна.

Ответ:

дано

W(C) =84%

W(H) = 16%

----------------

CxHy - ?

Пусть , дан образец массой 100 гр, тогда

W(C) =84%  m(C) = 84 g  M(C) = 12 g/mol n(C) = m/M = 84 / 12 = 7 mol

W(H) = 16%   m(H) = 16 g  M(H) = 1 g/mol n(H) = m/M = 16 / 1 = 16 mol

n(C)  : n(H) = 7 : 16 след - но C7H16  - ГЕПТАН

ответ ГЕПТАН

Объяснение: