5. Яка кількість речовини міститься в 315 г HNO3? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Боронина Лена.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(HNO3) = 315 г

М(HNO3) = 63 г/моль

Найти

n(HNO3) = m / М = 315 г / 63 г/моль =5 моль