яка маса розчину та концентрації розчину,що утворився при змішуванні 150 г 4% та 200г %1 розчинів

солі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

m(раствора3)=350 г

w3=2.3 %

Объяснение:

Дано

m(раствора1)=150 г

w1=4 %

m(раствора2)=200 г

w2=1 %

Найти

m(раствора3)-?

w3-?

Решение

m(раствора3)=m(раствора1)+m(раствора2)=150+200=350 г

w3=(m(раствора1)*w1+m(раствора2)*w2)/m(раствора3)

w3=(150*4+200*1)/350=2.3 %